Kristiine Aiand

Avatud aprill-august E – P 9.00 – 19.00

Helista meile: 510 5010 

Teated 2024

Aiandi avame iseteeninduseks ja ringijalutamiseks eeldatavalt 29.aprillil.  

Vahemikus 15.-28.aprill  saame pakkuda tomatitaimi AINULT ettetellimisega. Saadate meile e-kirja või helistate. Komplekteerime ja anname üle. Ise taimede valimine ja kasvuhoones ringijalutamine kokkulükatud laudade vahel ei  ole võimalik.  Kui konkreetset kuupäeva kirjas märgitud ei ole, siis komplekteerime teile taimed lähemaks esmaspäevaks või reedeks.  

Tellida saab 1-7 päeva enne taimede teiepoolset äraviimist, see tähendab, et pikemalt kui nädal me taimede tellimusi ette ei võta. 

Kirja palun panna: 

1. täpne kuupäev, millal taimed ära viite

2. teie nimi ja telefoninumber

3. LIHTNE nimekiri (sordi nimi ja  taimede arv) üksteise alla ILMA  järjekorranumbrite, ülakomade, punktide, sidekriipsude, F1, sõna tomat või kurk sordinime ees, sõnalühend tk jne. Kõik selline liigne kribu ei ole silmasõbralik ja nõuab lisaaega, et liigne enne väljaprintimist kustutada või kogu tekst ümber kirjutada. Samuti ei soovi me teie tellimust saada erinevates vormides tabelites või suurte ekraanipiltidena meie kodulehelt. 

Näide lihtsast nimekirjast, mis hoiab kokku kõigi aega:

Malle 5 

Visa  5 

Bendigo 5 

maasikfüüsal 2

Sama päeva taimesoovide kokkulepped  ainult telefoni teel.

Alates 29.aprillist, kui aiand on ostlemiseks ja jalutamiseks avatud ning saate ise omale müügisaalis iga päev 9-19 taimi valida on taimede ettetellimine meiepoolne vastutulek.  Ärge tehke ebamääraste  tellimuste saatmisega seda meie jaoks ebamugavaks. Täname ette arusaamise eest. Kui midagi on arusaamatu, siis helista ja küsi. 🙂